Hakkımızda

Özkul Beton olarak, 1982 yılında küçük bir imalathanede karo üretimine başladık. Daimi müşteri memnuniyeti, güvenilirlik ve kaliteyi misyon haline getirerek, karo üretiminde öncü olmak hedefiyle yola çıktık.

Karo üretiminde son teknoloji tesisler kullanıyoruz

Kalite misyonumuz gereği 5. yılımızda İtalya’dan son teknoloji makine ve ekipmanlar ithal ettik. Oluşturduğumuz modern üretim tesisleri ile daha kaliteli, daha hızlı ve daha dayanıklı bir şekilde karo üretmeye başladık. Ürün kalitemizden memnun olan müşterilerimizin isteği üzerine karo üretiminin yanında diğer ürünler için de tesislerimizi geliştirdik. Daima büyümeyi ve gelişmeyi hedefleyen bir firma olarak, İtalya ve Almanya’dan sahasındaki son teknolojiyi ithal etmeye devam ettik. Bugün toplam 15.000 M2 kapalı, 70.000 M2 açık alanda 7 adet tam otomasyon üretim tesisi ile; T.S.E. belgeli olarak; Suni Mermer ve Yer Karoları (Tek-Çift Tabaka), çeşitli isteğe bağlı özel kalıplı Beton Elemanları imalatı, Kilitli Parke Taşları, Kaldırım Plak Taşları, Bahçe ve Yol Bordürleri, Çit Direkleri, Çiçeklikler, Denizlik, Parapet, Harpuşta, Süpürgelik, Dekoratif Bahçe Elemanları, L Tipi ve İki Parçalı Merdiven Basamakları, WashBeton (Yıkamalı Beton) ürünleri, Bims Blok Duvar Elemanları, Telekom Menholleri, Ankrajlı Cephe Kaplamaları ve Çevre Mobilyaları üretimi yapıyoruz.

Karo ve Beton Elemanları ihracatımızla ülke ekonomisine katkı sağlıyoruz

Karo ve diğer beton ürünlerimizi hem yurt içinde hem de yurt dışında müşterilerimiz ile buluşturuyoruz. Başta Almanya, Fransa, Romanya, Arnavutluk, Libya, Irak, Rusya ve Türk Cumhuriyetleri olmak üzere birçok ülkeye ihracat yapıyoruz.

Ayrıca 37 yıllık tecrübemiz ile isteğinize uygun özel karo ve beton ürünü siparişlerinizi; sahip olduğumuz teknik bilgi, donanım ve kadrolar ile üretebiliyoruz.

Yurt içinde ve yurt dışında ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek için çok çalışıyoruz. Karo ve beton elemanları üretiminde dünya markası haline gelerek; her geçen gün istikrarlı büyümemizi sürdürüyoruz. Genişleyen ürün yelpazemiz ile 600’ün üzerinde karo, kilit taşı ve diğer beton ürünleri çeşitleri sunarak yeni yapıların ve projelerin ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Özkul Beton olarak; istikrarlı büyümemizi çeşitli yerlerde kurulacak yeni işletmelerimiz sayesinde "hem istihdam alanında hem de ihracat alanında hedeflerimizi büyüterek ülke ekonomisine katkı sağlamak" olarak kendimize ilke edindik.

Terrazzo Yer Döşemeleri

İletişim Formu!

TOP